Modrý ples 2009

V pátek 6.3.2009 se od 20ti hodin konal v sále hotelu Dum již tradiční ples ODS, tentokrát pod názvem „Modrý ples“. 

Všechny přítomné hosty ve vyprodaném sále přivítal moderátor večera a DJ Martin Hrdinka spolu s předsedou Oblastního sdružení ODS Praha 12 a starostou Městské části Praha 12, panem Petrem Hánou.


Na úvod večerního programu vystoupila skupina gymnastek, která předvedla program se stuhou, míčem a skupinové skladby. Jejich neuvěřitelně náročný gymnastický výkon si právem zasloužil velký potlesk.

V první části večera hrála k tanci a poslechu skupina Combo Jindřicha Váchy. Jejich melodie přilákaly na taneční parket zástupy tanečních párů všech generací.

V další části večera vystoupila hvězda divadla Semafor a někdejší pohádkový princ, pan Jiří Štědroň. Jeho vynikající zpěv a známé skladby přispěly k dobré náladě. Mimo jiné zazněly evergreeny jako Release me (dnes známé v podání Lucie Bílé – Plyn už syčí z trouby ven) a Bridge over troubled water, dále zazněly staré hity Belinda, Vlaky, Guantanamera, Rodné město, Sedmikráska, Barbara, atd.

S přibývajícími hodinami se zrychlovalo i taneční tempo, zejména když zazněly hity z amerického muzikálu Pomáda – během těchto okamžiků byl taneční parket zcela zaplněn. Závěrečnou částí nás provázely písně vybrané moderátorem a DJ večera, panem Martinem Hrdinkou.

V přestávkách mezi tančením se mohli všichni zúčastnění občerstvit připraveným občerstvením, k pití byly servírovány různé druhy vín, míchané alkoholické a nealkoholické koktejly.

Každá vstupenka byla zároveň slosovatelná - tombola proběhla kolem půlnoci. Výherci si odnesli pěkné a hodnotné ceny, například kosmetické balíčky, alkoholické nápoje a jeden šťastlivec vyhrál hlavní cenu, kterou byl pronájem luxusního vozu Mercedes na jeden víkend a s plnou nádrží.

Dle nálady a úsměvů přítomných lze konstatovat, že se Modrý ples povedl. Za organizátory můžeme slíbit, že se opět za rok na plese setkáme.

ODS Praha 12