Modřanské letní slavnosti 2008

Již tradičně pořádá ODS Praha 12 pro malé i velké návštěvníky Modřanské letní slavnosti. I tentokrát jsme sešli první zářijovou sobotu v areálu letiště Točná. Přivítalo nás krásné slunečné počasí. 

Přichystán byl bohatý program plný soutěží pro děti a zábavy pro všechny. 

Návštěvníci mohli zhlédnout výcvik policejních psů, přihlížet zásahu mladých hasičů SDH Cholupice, kteří předvedli, jak si poradit s požárem osobního automobilu a jak poskytnout první pomoc zraněným při dopravní nehodě. Naštěstí se jednalo jen o simulovaný zásah a zraněné nahradili figuranti. 
Děti si mohly zasoutěžit a vyhrát drobné dárky a sladkosti. Za vydatné podpory dospělých skákaly v pytlích, házely míčky na terč, chodily na chůdách, ukázaly nám svoji zručnost při lovení dřevěných ryb, vytrvalost při vození kolečka na čas a sílu při lezení na obrovskou nafukovací stěnu ve tvaru lahve. 

Přichystán byl i stánek dopravního programu BESIP, kde ochotní pracovníci všem vysvětlili zásady bezpečnosti v dopravním provozu a poradili, jak se správně chovat, abychom předcházeli dopravním nehodám a zraněním. 

Po načerpání informací a soutěžení jsme sledovali souboj samurajů a mohli jsme si prohlédnout pravý samurajský meč. 

K dobré náladě, poslechu a tanci hrála kapela Bonita. 

Všem návštěvníkům děkujeme za návštěvu, věříme, že se Vám program líbil. Těšíme se na další setkání na podobných zábavně vzdělávacích akcích. 

Vaše ODS Praha 12